Mars 34656 Replacement Coil Kit 6000W-240V/4500-208V
MARS
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
34656
Weight:
2.10 LBS
Product Overview
Type
Replacement Coil Kits
Wattage @ 240V
6000
Wattage @ 208V
Length Inches Min
Length Inches Max
Brand
MARS
Pack Qty
1
Length
5.00 in.
Width
4.80 in.
Height
1.20 in.